Szeroki wachlarz usług przygotowywany indywidualnie.

Tworzymy m. in. wydajne i wysokoskalowalne aplikacje internetowe w oparciu o mikroserwisy np. w Node.js, Python, Java/Scala, ale również w innych językach. Naszym hasłami przewodnimi są reużywalność oraz zgodność z założeniami biznesowymi.

Dlaczego my?

Zakładając naszą agencję utworzyliśmy kilka zasad, których trzymamy się do dziś przy tworzeniu oprogramowania oraz pracy z klientem bazując na transparentności i uczciwości.

DLA KAŻDEGO

Posiadamy doświadczenie w pracy dla dużych klientów korporacyjnych oraz startupów.

ŁĄCZONY DEVELOPMENT

Jeśli zachodzi taka potrzeba, współpracujemy z istniejącymi zespołami usprawniając procesy w Twojej firmie.

JAKOŚĆ KODU

Dbamy o jakość kodu, dobrze go dokumentujemy, stawiamy na reużywalność.

KOMUNIKACJA

Dbamy o przepływ informacji tak, by produkt w finalnym stadium dokładnie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

TRANSPARENTNOŚĆ

Udzielamy dostępu do wewnętrznych narzędzi do raportowania oraz repozytoriów.

DEDYKOWANY PERSONEL

Udostępniamy możliwość kontaktu z osobą dedykowaną Twojemu projektowi, która zadba o Twoje potrzeby biznesowe.

Aplikacje internetowe

Poza projektami graficznymi wdrażamy implementacje w oparciu o najnowsze technologie w celu rozwiązania problemów związanych z rozwojem. Wszystkie rozwiązania są kompatybilne cross-platformowo dla najpopularniejszych urządzeń w sieci. Korzystamy z takich technologii jak Angular, Python, Node.js i wielu innych. Do wytwarzania oprogramowania podchodzimy z należytą dbałością i zgodnie z zasadami zapewnienia jakości dokumentując kod oraz pisząc testy.

Creative

Ze stajni Muu wychodzą tylko “dopieszczone” projekty, uwielbiamy podążać za najnowszymi trendami oraz sami tworzyć nowe. Nie boimy się eksperymentować i wnosić do projektów unikatowe rozwiązania i niecodzienne koncepcje. Projektowaliśmy chyba już wszystko – od aplikacji internetowych przez oprawy telewizyjne po ulotki i dokumenty firmowe.

Konsulting

Specjalizujemy się w zakresie doradztwa biznesowego oraz teleinformatycznego łącząc te dwa szerokie pojęcia w jedność. Pomagamy młodym przedsiębiorcom oraz dojrzałym firmom zaistnieć w sieci. Wywodzimy się ze środowiska startupowego, pomagamy więc też w walidowaniu pomysłów biznesowych doradzając w strategicznych decyzjach z technologicznego oraz biznesowego punktu widzenia.

Skorzystaj z darmowej wyceny i konsultacji.

Nie poniesiesz żadnych kosztów za przedstawioną przez nas propozycję wdrożenia czy ofertę.